РОБОТОДАВЦІ

ТОВ «ЛИВАРНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД»

Адміністрація ТОВ «ЛИВАРНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД» запрошує на роботу випускників та здобувачів першого (бакалаврський) та другого (магістерський) рівнів вищої освіти наступних спеціальностей:

1. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;

2. Системи електропостачання промислових підприємств, міст і локальних об’єктів;

3. Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв;

4. Електромеханічні системи автоматизації та електропривод.

Адміністрація ТОВ «ЛИВАРНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД» гарантує стабільну ринкову заробітну плату, професійний зріст, медичне страхування.

Контактні дані: Гречаний Євгеній Миколайович, (056)-499-60-75, (067)-483-82-83.

AT «ПОКРОВСЬКИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ»

Адміністрація AT «ПОКРОВСЬКИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» запрошує на роботу випускників першого (бакалаврський) та другого (магістерський) рівнів наступних спеціальностей:

1. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;

2. Системи електропостачання промислових підприємств, міст і локальних об’єктів;

3. Електромеханічні та електротехнічні комплекси і системи транспортних засобів;

4. Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв;

5. Електромеханічні системи автоматизації та електропривод;

6. Теплоенергетика.

Адміністрація AT «ПОКРОВСЬКИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» гарантує стабільну ринкову заробітну плату, надання житла у м. Покров Дніпропетровської області з правом одержання у власність через 5-7 років, професійний зріст, медичне страхування і путівки за пільговими цінами.

Контактні дані: Галанін 0.0., начальник відділу кадрів та навчання АТ «ПОКРОВСЬКИЙГЗК», (05667)5-33-27, hr.pgok@gmail.com.

КП «Криворізький онкологічний диспансер» ДОР»

Комунальне підприємство «Криворізький онкологічний диспансер» ДОР» запрошує на роботу сервісних інженерів по обслуговуванню сучасного обладнання (лінійних прискорювачів).

Обов'язки сервісного інженера: організація та проведення технічного обслуговування обладнання дія променевої терапії, введення в експлуатацію.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта за технічним напрямком підготовки.

Контактні дані: Тарілка Жанна Миколаївна, завідувач відділення променевої терапії, (097)-282-87-08.

МКП «Чернівцітеплокомуненерго»

Міське комунальне підприємство «Чернівцітеплокомуненерго» (м. Чернівці) запрошує на роботу випускників Криворізького національного університету на наступні посади:

- інженер,

- інженер-енергетик,

- інженер з автоматизації та експлуатації котелень,

- майстер (котелень) служби (виробництва теплової енергії),

- майстер (теплових пунктів та теплових мереж) служби (транспортування теплової енергії),

- майстер (з ремонту обладнання).

Контактні дані: Проценко Олена Василівна, начальник відділу (ОКЗ), (0372) 55-01-68, (066)-401-62-11, Ткачук Ігор Орестович, начальник ВТВ, (066)-005-43-55.

ІНГУЛЬСЬКА ШАХТА ДП «СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ»

Адміністрація ДП «СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» запрошує на роботу випускників Криворізького національного університету електротехнічного факультету на вакантну посаду електромеханіка (посадовий оклад від 14000грн.) структурного підрозділу Інгульска шахта (с. Неопалимівка Кропивницького району Кіровоградської області).

Гарантує офіційне працевлаштування, гідну заробітну плату, закріплення за досвідченими працівниками на період випробувального терміну, забезпечення спецодягом та спецхарчуванням, доплати за роботу в підземних умовах праці, соціальні гарантії (оплата відпусток та лікарняних, проїзд з центра м. Кропивницького до шахти відомчим автобусом безоплатно). Підприємство (за потреби) забезпечує житлом у відомчому готелі.

Контактні дані: Рачковська Ірина, в. о. керівника групи по роботі з персоналом Інгульської шахти, (050)-858-41-08, personals@rudnik.shtorrn.com.